poniedziałek, 1 lutego 2016

Podsumowanie "czytalskiego" stycznia

W nowym roku mam więcej czasu, bo praca magisterska już złożona i można się poświęcić przyjemnością. A co jest lepszego niż czytanie?


Na blogu pojawiło się osiem wpisów, w tym dawno nie widziane "Daily Bugle".
Wpisów recenzyjnych było 5. Najpierw książka przeczytana w 2015 roku, ale musiała chwilę poczekać na opis - "Całe złoto El Dorado" Krzysztofa Petka. Następnie byłą lektura rozpoczęta w 2015, ale skończona już po Nowym Roku, czyli "Co może pójść nie tak?" Jeremy'ego Clarksona. "Ptaki drapieżne" Emila Marata i Michała Wójcika to pierwsza z pozycji recenzenckich. Druga to "Lodowe piekło" Mitchella Zuckoffa, a pomiędzy nimi pojawiła się recenzja "Marsjanina" Andy'ego Weira.
Pojawiła się też jedna recenzja filmowa. Tym razem to moja opinia o najnowszej odsłonie "Gwiezdnych Wojen" czyli "Przebudzenie Mocy".
Przedstawiłem też moje zestawienie 5 najlepszych lektur z zeszłego roku.
Na koniec ukazało się "Daily Bugle", które ma numer 20.

Zdobycze styczniowe :)


Trzy pierwsze pozycje od lewej to egzemplarze recenzenckie - wydawnictwo Znak mnie w tym miesiącu rozpieściło :) "Ekspozycja" ma mi skrócić oczekiwanie na trzecią część przygód Chyłki i Zordona. Dwie kolejne to efekt promocji w Biedronce. Na "Szamankę..." polowałem długi czas, ale dopiero w grudniu znalazłem ją w cenie mniejszej niż 60 zł. Na końcu kolejne tomy z kolekcji "Świat Dysku".

4 komentarze:

 1. Ciekawe zdobycze i ciekawa recenzja Gwiezdnych Wojen! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo smaczne kąski, zwłaszcza ten drugi tom "House of Cards"!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już trzeci :) Drugi był w okolicach września.

   Usuń

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...