czwartek, 15 listopada 2018

English Matters 73/2018


Ostatnie w tym roku wydanie magazynu "English Matters" jest już dostępne w kioskach. Zapraszam na przegląd zawartości.

"Magic Meghan" - historia Meghan Markle nie zaczęła się wraz z poznaniem księcia Harry'ego. Aktorka odnosiła sukcesy zawodowe, a jej wejście do rodziny królewskiej była niemałą sensacją.
"Millennials - What's the Fuss?" - określani również jako "pokolenie Y". Czy rzeczywiście są tacy beztroscy i roszczeniowi jak jest to przedstawiane?
"A Genius in the Madding Crowd" - wywiad z Tonym Finchamem, który przedstawia sylwetkę i twórczość angielskiego pisarza i poety, Thomasa Hardy'ego.
"Death Penalty Over The Centuries" - podejście do akry śmierci jest jednym z czynników dzielących społeczeństwa. Mimo to, nadal jest wykonywana m.in. w USA.
"Bald Eagle - the History of the Symbol" - jak doszło do tego, że bielik amerykański został symbolem nowego kraju?
"In the Courtroom" - jeżeli oglądacie seriale typu "Suits" to spora część słownictwa zawartego w tym zbiorze będzie Wam znana.
"Learning Vocabulary - 10 Tips" - kilka wskazówek pomocnych przy nauce słówek.
"Get Used to Loving 'Used to'" - krótka lekcja o używaniu zwrotu "used to".
"Flourishing Florida" - zaproszenie do podróży po drugim najczęściej odwiedzanym stanie USA.
"Brazilian Jiu Jitsu" -  kiedy rozpoczęła się historia MMA, to brazylijskie jiu jitsu nadawało ton i  nadal jest to najlepsza podstawa do dalszego rozwoju w tym sporcie.
"Hunger - Florence + the Machine" - analiza tekstu piosenki "Hunger".Każdy artykuł w numerze zawiera listę wybranych słówek, a większość również kody QR do plików MP3 z nagranym tekstem.
Więcej informacji o magazynach językowych na stronie wydawcy. Można też kupić bieżące wydanie oraz wydania archiwalne.
Jest też możliwość pobrania darmowego e-magazynu. Szczegóły na stronie https://www.kiosk.colorfulmedia.pl/strona/14-darmowy-e-book

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...