niedziela, 4 grudnia 2016

Podsumowanie "czytalskiego" listopada

Ostatni jesienny miesiąc za nami, więc zapraszam na jego podsumowanie.Jakkolwiek bym się nie starał, to w każdym miesiącu wpisów jest mniej niż chciałbym. A że mi się teraz rodzina powiększyła to obawiam się, że będzie jeszcze trudniej. Mimo to na blogu pojawiło się siedem wpisów - trzy książkowe, jeden filmowy, jeden komiksowy, jeden gazetowy i informacja o akcji "Czytaj PL".
Na pierwszy ogień poszedł film - "Doktor Strange" to najnowsza odsłona MCU, która wprowadza nas w świat magii i innych wymiarów. Komiksowa propozycja to "Umarły Las" - ciekawa historia mająca na celu przybliżenie, głównie młodszym czytelnikom, jak wygląda życie w lesie. Mogliście też zobaczyć, co ciekawego można przeczytać w najnowszym wydaniu "English Matters". Informowałem was również o akcji "Czytaj PL", w ramach której można było za darmo przeczytać 12 książek, m.in. "Trawers" Remigiusza Mroza. Mi się udało przeczytać "Mówiąc inaczej" Pauliny Mikuły.
Pierwsza recenzja książkowa dotyczyła pozycji "Miasto Archipelag". Jest to zbiór historii z byłych miast wojewódzkich. Oczywiście miesiąc bez książki Mroza to miesiąc stracony - tym razem recenzja "Behawiorysty", nie bez powodu określanego najlepszą książka tego autora. Na koniec zaś "Sejf" - pierwsza część sensacyjnej trylogii autorstwa Tomasza Sekielskiego.

I to by było na tyle w tym podsumowaniu. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...