czwartek, 1 czerwca 2017

Podsumowanie "czytalskiego" maja


Rozpoczął się pierwszy wakacyjny miesiąc, tak więc czas na podsumowanie ostatniego wiosennego.
Na blogu ukazało się siedem wpisów. Pięć dotyczyło książek i tak się złożyło, że pierwszy i ostatni to recenzje dwóch części tej samej serii, czyli trzeciego i czwartego (ostatniego) tomu cyklu "Kruger" Marcina Ciszewskiego. Drugi i czwarty post dotyczyły książki powiązanej z serialem - "Czwarta śmierć świętej Doroty" to kolejne przygody komisarza Grosza z produkcji "Mrok", natomiast "Paradoks" to książkowa wersja kryminału pod tym samym tytułem. W samym środku tego zaś znalazła się recenzja czwartej części trylogii o Wiktorze Forscie, czyli "Deniwelacji".
Przedstawiłem też wam moją opinię o "Niesamowite 1000x połącz kropki", gdzie głównymi bohaterami są superherosi z universum Marvela. Ostatni wpis również jest powiązanym z tym wydawnictwem, gdyż była to recenzja najnowszego filmu wchodzącego w skład MCU, czyli "Strażnicy Galaktyki vol. 2".
Pod koniec kwietnia wziąłem udział w wymianie książkowej. Tym razem tylko dwie książki zmieniły właściciela, ale pozostałe nadal są dostępne i jeżeli ktoś znajdzie coś dla siebie to zapraszam do kontaktu.


Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...