poniedziałek, 6 października 2014

Oni tu byli!

Oni, czyli kto? eKulturalni oczywiście. Redakcja portalu prowadzi akcję mającą na celu popularyzację kultury wśród swoich użytkowników i nie tylko.

źródło: ekulturalni.pl

Moja przygoda z eKulturalnymi zaczęła się w czerwcu zeszłego roku. Wraz z grupą znajomych wziąłem udział w grze miejskiej "Złap kulturę w sieć". Dzięki temu mogłem wziąć udział m.in. w koncercie Meli Koteluk. Potem zacząłem umieszczać recenzje książek i robię to nadal, pomimo pisania na Czytalskim.Tyle względem wprowadzenia, czas przejść do właściwego tematu. Wyzwanie, którego baner umieszczony jest na górze wpisu został ogłoszony pod koniec sierpnia. Jego cel jest prosty - zachęcić internautów (i nie tylko) do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym. Wymagania są takie - idziemy na wystawę/sztukę/koncert, bierzemy ze sobą wlepkę, a na koniec piszemy relację/recenzję, którą umieszczamy na portalu albo swoim blogu albo na obu z hasłem "eKulturalni tu byli". I tyle. proste, prawda?
Wlepki można zdobyć na dwa sposoby. Pierwszy wymaga trochę więcej zachodu - można osobiście udać się do redakcji portalu, która mieści się w elbląskim "Światowidzie" przy Placu Jagiellończyka 1. Jest to opcja zdecydowanie polecana - zawsze można porozmawiać z redaktorkami (choć Zuzanna często zabiegana jest ;)). Drugi ma dwie wersje - napisać maila wraz z deklaracją uczestniczenia w wyzwaniu a nalepki dostaniecie pocztą albo samodzielnie je wydrukować (niekoniecznie jako naklejki).
Wszystkie szczegóły akcji są w tym wpisie


1 komentarz:

 1. Ja? Zabiegana? Niemożliwe :) Dzięki Czytalski, że wyzwanie podjąłeś.
  Pozdrawiam,
  Zuzanna Gajewska
  Tu jako redaktor eKulturalni.pl
  /op godzinach Szufladopółka/

  OdpowiedzUsuń

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...