wtorek, 2 maja 2017

Podsumowanie "czytalskiego" kwietnia

Długi weekend majowy, czyli pora na lenistwo. Ale to niestety u innych :( Ja zaś zapraszam na podsumowanie kwietnia.Jak widzicie zdjęcie powyżej jest mocno "zielone". Wszystko to za sprawą kolejnej edycji #CzasWojowników.
W jej ramach pojawiło się pięć recenzji. Trzy z nich dotyczyły książek o polskiej jednostce GROM, z czego dwie zostały napisane przez byłego operatora tego oddziału, Navala. Po kolei były to: "Ostatnich gryzą psy", "Przetrwać Belize" oraz "Wojskowa Formacja Specjalna GROM" Huberta Królikowskiego. Nie mogło się też obyć bez książki o "Fokach". Tym razem była to pozycja "Navy SEALS" Scotta McEwena i Richarda Minitera. Na koniec zaś przedstawiłem "Fighterzy. Najlepsi polscy wojownicy".
Szósta recenzja również była w tematyce militarnej, ale tym razem fikcyjnej. Chodzi o "Sprawę generała" Antoniego Langera.
Wziąłem też udział w trzeciej edycji Wielkiej Wymiany Książkowej, ale tym razem wymieniłem tylko dwie książki. Sprawa nadla jest jednak otwarta i jeżeli interesuje was któraś pozycja to zachęcam do kontaktu.
Może zauważyliście, może nie ale zmieniłem system komentarzy - od teraz do bloga podpięty jest Disqus.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...