środa, 5 kwietnia 2017

Podsumowanie "czytalskiego" marca

Za oknem wszystko już wskazuje na wiosnę, zapraszam więc na podsumowanie marca.Liczba postów na blogu w marcu stanęła na siedmiu.

Tylko trzy były książkowe. Pierwszy dotyczył książki, która nie leży w moich podstawowych gatunkach, ale okazała się jedną z ciekawszych, jakie miałem okazję czytać - mowa tu o "Krzyżowcu" Grzegorza Wielgusa. Następna w kolejce była piąta już odsłona serii o Chyłce i Zordonie, czyli "Inwigilacja". Remigiusz Mróz jak zwykle nie zawiódł. Ostatnia marcowa książka to "Brudne życie" Marcina Kąckiego - drugi w tym miesiącu debiut.
Oprócz książek zaprezentowałem dwa komiksy. Pierwszy to drugi tom "Flash", a drugi to mini-seria  "Tajemnica złotej maczety", przedstawiona w ramach cyklu [Z kartonu na strychu].
Pojawiły się też dwa wpisy odnośnie czasopism, czyli przegląd najnowszego wydania "English matters" (zwykłego i wydania specjalnego) oraz Magazynu literacko-kryminalnego "Pocisk". Do lektury obu gorąco zachęcam. :)

Na koniec zaś mała zapowiedź kilku pozycji, które w kwietniu się pojawią na blogu w ramach tegorocznej edycji #CzasWojowników. :) Będzie mocno GROM-iło!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...