czwartek, 1 marca 2018

Podsumowanie "czytalskiego" lutego


Najkrótszy miesiąc w roku za nami. Pora więc na jego podsumowanie - było znowu zdecydowanie po polsku.

Na blogu pojawiło się dziewięć wpisów. Cztery z nich to recenzje książek, jedna czasopisma, trzy zbiory linków i jeden z etykieta "taka akcja".
Miesiąc otworzyła recenzja najnowszej (ale tylko do połowy marca) książki Remigiusza Mroza - "Nieodnaleziona". Następną opinią była to o zbiorze reportaży Justyny Kopińskiej "Polska odwraca oczy". Kolejny tekst dotyczył książki laureatki konkursu "Czwarta Strona Fantastyki" Moniki Glibowskiej "Andumênia. Przebudzenie". Ostatnia zrecenzowana książka to etnokryminał Małgorzaty i Michała Kuźmińskich "Śleboda".
Oprócz książek zaprezentowałem wam zawartość najnowszego wydania specjalnego magazynu "English Matters". Tym razem jest on dedykowany osobom przygotowującym się do matury.
Przygotowałem też trzy wpisy z serii "Źródło: Internet" - #2, #3 i #4.
Na sam koniec zaś pojawił się tekst dotyczący akcji #kochanieprzezczytanie
W lutym udało mi się łącznie przeczytać sześć pozycji, tak więc zamykam pierwszą dziesiątkę w tym roku. Cztery książki są z "zapasów domowych", jedna z bieżących zakupów i jedna z biblioteki.


Lista posiadanych zwiększyła się również o sześć pozycji. Dwie z nich kupiłem jeszcze w styczniu, ale odebrałem w lutym, dwie kupiłem i dostałem dwie do recenzji. Oprócz tego przyszły dwa wydania "English Matters".


Marzec będzie pod hasłem "Ciąg dalszy nastąpił" - w planach mam przeczytanie kontynuacji kilku wcześniej prezentowanych książek, m.in. Marcela Woźniaka, Katarzyny Puzyńskiej, Taylor Stevens. A już w kwietniu kolejna edycja #CzasWojowników!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...